Tüm ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Kurumsal

"hoQuspoQus" bebek ve çocuk giyiminde faaliyet gösteren bir markadır. Kurucusu üç çocuk sahibi deneyimli bir anne olarak sektörde farklılık yaratmak ve ebeveynlerin tüm isteklerine cevap verecek ürünler üretmek adına iç pazara girme kararı almıştır

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemiz insanınında artan kalite tahlil anlayışı çocuk giyiminde rahatlığın ön planda olduğu aynı zamanda "tarz bebek-tarz çocuk" tercihine cevap veren özel bir koleksiyonla pazara merhaba demiştir.

Ürünlerimizin sadece rahat ve sağlıklı oluşu değil değişen kişisel algılara göre kullanılmasından keyif alınan özel ürünleri hizmet olarak sunmak anlayışıyla çalışmaktayız.

Hikayemiz

Ç ok uzun zamandır olan bir hayal aslında, doğru zaman bu zamanmış diyoruz. 2009 yılında ilk çocuğumuzu kucağımıza almanın  verdiği telaş ve yetememe duygusu çok ürkütmüştü beni. Akabinde altı sene sonra ikinci çocuğumuzu kucağımıza aldığımızda aslında telaşımızın hiç azalmadığını gördük. Üçüncü kızımız  miladım oldu diyebilirim. Artık 30 yaşında üç kız annesiydim ve onlar için bir şeyler yapmanın zamanı çoktan gelmişti.

Çocuğunuz için aldığınız her şeyin en iyisinin olması gerektiği hissi çok gerilimli aslında☺️ “Acaba bu mu en iyisi”

“Çocuk rahat eder mi bu kumaşla” diye bir çok anne gibi kafasında deli sorularla gezen bir anneyim ben de☺️ Ürünlerin dokuları, astarları, etiketleri vs. derken üç kız annesi olarak en çok duyduğum cümlelerden biri de  “elbisem yere değiyor mu anne” 🙈 işte o elbiseler yere değsin istedim, en çok da onlar mutlu olsun istedim. Anne olmanın yanı sıra bir kadın olarak başarmak istedim.

Onlar bizim hayatımıza aralıklarla dokunan birer sihirli değnek değil midir zaten? Hepimizin hayatında birer sihirli değneğe ihtiyacı vardır. İzin verin o değneklerden biri de biz olalım. İzin verin “hoQuspoQus” un sihri size ve çocuklarınıza  dokunsun…

Girişimci

Her şey onların daha huzurlu olmaları için...

Esra Başdaş

Esra Başdaş

Moda Tasarımcısı, Girişimci & 3 Çocuk Annesi

Yeniliklerden haberdar olun!